Zadzwoń I Zarezeruj Termin
                500-756-349
          Odwiedź nas na:

Usługi

Zajmujemy się obsługą wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i transferów. Jesteśmy profesjonalną firmą dzięki, której zawsze dotrzesz w zaplanowane miejsce o odpowiedniej porze i w odpowiednim stylu. Nasze samochodu zawsze wyglądają świetnie i zwracają na siebie naprawdę dużą uwagę, a nasza obsługa zawsze dba by naszym klientom niczego nie zabrakło podczas podróży i by zawsze byli zadowoleni. Wynajmując u nas samochody gwarantujemy iż dołożymy wszelkich starań by nasza obsługa i flota wypadły jak najlepiej podczas obsługi państwa imprezy oraz iż samochód zawsze będzie o ustalonej porze w ustalonym miejscu!

Vip Transfer

Potrzebujesz transportu z odpowiednim komfortem, prestiżem i przestrzenią, by spokojnie załatwiać interesy? A może poszukujesz transportu, w którym będziesz mógł odpocząć od ciągłych zdjęć i zawistnych spojrzeń? Zapraszamy, więc do skorzystania z naszych usług gdzie bez problemu schowasz się za przyciemnionymi szybami i spokojnie zajmiesz się swoimi interesami lub po prostu odpoczniesz w podróży.
 

Obsługa Eventów

​ Organizujesz jakąś imprezę i potrzebujesz transportu, by dobrze wypaść? A może gdzieś w pobliżu organizowane są targi o interesującej Cię tematyce i potrzebujesz reklamy, która będzie rzucać się w oczy? Bez problemu zawieziemy cię na rozpoczęcie imprezy, byś wspaniale wypadł wśród znajomych lub uczestników imprezy. Jeśli interesuje cię reklama na targach lub innym evencie po prostu zabierz nas oraz kilka dziewczyn, które będą reklamować twoją firmę i rozdawać ulotki lub wizytówki. My w tym czasie możemy robić zdjęcia wszystkim zainteresowanym, by zamieścić je później na waszej stronie dla zainteresowanych i zachęcić ich do odwiedzenia twojej strony lub fanpage'u.
 

Wesele

​ Planujesz wesele i potrzebujesz transportu, którego pozazdrości rodzina i znajomi? A może szukasz po prostu transportu, którym zabierzesz ze sobą świadków lub dzieci? A więc musisz wybrać właśnie nas by ten dzień mógł być twym najwspanialszym, by rodzina mogła pozazdrościć komfortu i prestiżu, w jakim będziesz podróżować oraz by zrobić sobie piękne zdjęcia, wsiadając do auta lub wychylając się przez szyberdach. Gwarantujemy że dzięki nam już zawsze będziesz wspominać ten dzień jak najlepiej, a my zadbamy o to by podczas podróży niczego wam nie zabrakło.
 

Transport do klubów

​ Planujesz wybrać się ze znajomymi na imprezę w okolicznych klubach i szukacie wygodnego transportu? A może po prostu chcielibyście by uczestnicy imprezy
po prostu wam pozazdrościli, a płeć przeciwna zaczęła się za wami oglądać jeszcze przed imprezą? Nic trudnego wystarczy, że po nas zadzwonisz, a my dostarczymy was na imprezę w odpowiedniej oprawie i prestiżu, którego inni wam będą zazdrościć.
 

Kawalerskie

​ Planujecie kawalerski dla kolegi i nie macie pomysłu bądź po prostu  chcielibyście zabrać go do klubu ze striptizem? Nasza limuzyna nada się do  tego idealnie.
Możecie zabrać pana młodego na wspaniałą przejażdżkę po  klubach w okolicy, a w międzyczasie napić się spokojnie i zacząć imprezę  jeszcze w drodze.
 

Panieńskie

 Planujecie panieński dla waszej koleżanki i brakuje wam pomysłu  lub macie zamiar zabrać ją na zabawę w okolicznych klubach?  Takie imprezy nie mogą obejść się bez naszej limuzyny, którą  dowieziemy was na imprezę w odpowiedniej oprawie. A sama  impreza zacznie się już w naszej limuzynie.